<oembed><version>1.0</version><provider_name>Bulk Real Estate</provider_name><provider_url>https://realestatebulk.com/es/</provider_url><title>R5338501 - Bulk Real Estate</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="97HWDbVDgS"&gt;&lt;a href="https://realestatebulk.com/es/property/r5338501/"&gt;R5338501&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://realestatebulk.com/es/property/r5338501/embed/#?secret=97HWDbVDgS" width="600" height="338" title="&#xAB;R5338501&#xBB; &#x2014; Bulk Real Estate" data-secret="97HWDbVDgS" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;